
Informacje ogólne
Test antygenowy w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wraz z zaświadczeniem lekarskim w języku polskim lub angielskim
Test antygenowy w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wraz z zaświadczeniem lekarskim w języku polskim lub angielskim.
Testy wykonujemy we wtorki i piątki od 10.00 do 12.00. Zapisy pod numerem telefonu 22 182 25 80 wew. 5 i tel. kom. 515-897-610
Cena badania 120 zł.
Testy antygenowe w kierunku SARS-Cov-2
Panbio™ COVID-19 Ag Rapid Test Device
Z rekomendacją WHO EUL przeznaczone również do badania osób bezobjawowych
Wycena świadczenia i pozytywna opinia przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji (AOTMiT) w Polsce
Testy Panbio™ COVID-19 Ag Rapid Test Device – cechuje wysoka czułośc i swoistość
(czułość - 91.4% oraz swoistość - 99.8%)

Gdy planujesz wyjazd za granicę koniecznie sprawdź, czy kraj docelowy wymaga zaświadczenia o ujemnym teście w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.
Informacje dotyczące zasad wjazdu do danego kraju w odniesieniu do aktualnej sytuacji epidemiologicznej, a w konsekwencji wymaganych testów i zaświadczeń możesz sprawdzać na stronie polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Turystyki lub Ministerstwa Spraw Zagranicznych w kraju, do którego się wybierasz.
Przygotowanie do badania:
- Wymaz powinien być pobrany rano, po przepłukaniu ust przegotowaną wodą lub po upływie około 3 godzin od ostatniego posiłku.
- Przed pobraniem materiału nie należy myć zębów, stosować płynów do płukania jamy ustnej, tabletek do ssania na gardło oraz gum do żucia.
- Wymaz powinien być pobrany po zachowaniu co najmniej 2-godzinnego odstępu od zaaplikowania donosowych środków przeciwdrobnoustrojowych (kropli, maści, aerozoli).
- Przed pobraniem materiału nie należy przepłukiwać ani wydmuchiwać nosa.
- Przed pobraniem należy wyjąć ruchome protezy zębowe.